بهترین سن برای لیزر موهای زائد

سن مناسب برای لیزر موهای زائد از 17 تا 19 سالگی است زیرا که در این دوره بدن به تثبیت هرمونی رسیده است بنابراین لیزر موهای زائد برای افراد زیر 17 سال میتواند به دلیل عدم تثبیت هرمون ها و تغییر مداوم آنها.مناسب نباشد و تاثیر بالایی نداشته باشد . برای انجام لیزر در هر مقطع سنی کافیست به صورت تلفنی با مشاوران و پزشکان ما در تماس باشیم

حداقل سن برای لیزر موهای زائد

حداقل سن برای لیزر موهای زائد

بنابراین حداقل در سن 17 و 18 سالگی اقدام به انجام لیزر موهای زائد خود نمایید تا نتیجه ی بیشتری را دریافت نمایید . با کلینیک زیبایی رویا موفقیت را تجربه کنید .

بنابراین پس از گذشت از دوره ی بلوغ  و پایدار شدن هرمون در نوجوانان میتوانید اقدامات لازم را برای لیزر انجام دهید . بنابراین اگر در دوره های تغییر مداوم هرمون ها اقدام به لیزر نمایید احتمال بازگشت مو و صرف هزینه های بیشتری برای شما وجود خواهد داشت.

سن مناسب برای لیزر موهای زائد

سن مناسب برای لیزر موهای زائد

همچنین لیزر برای افراد زیر 13 سال انجام نمیشود .

کلینیک زیبایی رویا با بهترین دستگاه و در کمترین زمان ممکن با پزشک متخصص و مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد تا به درستی و زیر نظر پزشک متخصص موهای زائد خود را از بین ببرید .

روش ها اصلاح و از بین بردن موهای زائد مانند شیو کردن و استفاده از کرم های موبر، اپیلاسیون و بند انداختن از جمله روش هایی هستند که درد دارند و احساس خارش و جوش به وجود می آورند و کمتر از چند روز مجددا رشد میکنند .

بنابراین لیزر موها بهترین گزینه است زیرا با گذشت دوره ی 8 تا 10 ماهه از شر موهای زائد رها خواهید شد بنابراین میتوانید پس از گذر از دوره ی بلوغ و پس از سن 18 سالگی برای لیزر موهای خود اقدام نمایید .

لیزر موهای زائد رابه متخصص حرفه ای بسپارید زیرا به صورت ایمن و کاملا حرفه ای میتواند موهای زائد شما عزیزان را از بین ببرد .

کلینیک زیبایی رویا اماده ی خدمت رسانی به همه افراد بانوان و اقایان در هر سنی است و شما میتوانید حتی در دوره های میان سالی و پیری نیز اقدام به حذف موهای زائد خود نمایید .

نکات لازم برای قبل و بعد از لیزر به افراد در مشاوره داده خواهد شد و از کرمهای بی حس کننده میتوانید برای تسکین درد لیزر استفاده نمایید .

همچنین به دلیل دردی که لیزر دارد برخی نوجوانان با سن کمتر از 17سال نمیتوانند این درد را تحمل نمایند بنابراین با انجام لیزر احساس ناخوشایندی دارند و در برخی موارد نمیتوانند این درد را تحمل کنند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *