در این مطلب همه چیز در زمینه تزریق بوتاکس را آموزش خواهید دید تزریق بوتاکس را میتوانید در کلینیک زیبایی رویا زیر نظر متخصصان و پزشکان با تجربه به انجام برسانید ما تمام تلاش و توان و تجربه خود را به کار گرفته ایم تا افراد را یاری نماییم

امروزه زیبایی برای خانم ها از اهمیت بالایی برخوردار است و تزریق بوتاکس میتواند چین و چروک را از روی صورت برداشته و محو نماید و زیبایی را برای افراد به ارمغان آورد برای افزایش زیبایی افراد و رفع چین و چروک افراد و یا افزایش حجم قسمت های بدن از تزریق بوتاکس استفاده میکنند.

برای برطرف کردن چروک های پیشانی و دور چشم میتوانید از تزریق بوتاکس استفاده نمایید.

تزریق بوتاکس در ماهیچه باعث میشود تا فعالیت ماهیچه کم شود و چین و چروک هایی که بر اثر فعالیت و پرکاری آن روی صورت به وجود می آید از بین می برد و پوست صورت را جوان تر و شاداب تر مینماید

پُرکننده ها نیز با پرکردن چین و چروک میتوانند خط خنده، لاغری دست و صورت، گودی زیر چشم را برطرف نمایند و باعث افزایش حجم لب، گونه، چانه و نیز اندام (سینه و…) شوند

تحقیقات نشان داده است که تزریق این ماده هیچ گونه حساسیت، سرطان زایی، مسمومیت ندارد و غیرقابل جذب و تجزیه شدن است از موادی ساخته شده است که چروک های عمیق و گودی ها را پر میکند.

ماندگاری ها متفاوت است های دائم ماندگاری بالایی دارند تزریق بوتاکس برای افراد میتواند مفید باشد و زیبایی خاصی را برای افراد به همراه داشته باشد بنابراین میتوانید برای از بین بردن چین و چروک صورت خود از تزریق بوتاکس استفاده نمایید

اگر تزریق بوتاکس توسط پزشک باتجربه انجام پذیرد هیچگونه عوارضی نخواهد داشت

تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی رویا به بهترین روش ها میباشد و تزریق توسط پزشک با تجربه صورت میپذیرد و هیچگونه عوارضی برای افراد به وجود نخواهد آمد.

تزریق بوتاکس

در کلینیک زیبایی رویا از مواد مرغوب برای تزریق استفاده مشود و افراد قبل از هر تزریقی توسط پزشک معاینه میشوند.

تزریق بوتاکس,بوتاکس و زیبایی صورت,تزریق بوتاکس

چروک‌های ديناميک به دلیل حركت های دایم عضلات.صورت در دراز مدت به وجود می آیند.

چروک های استاتیک نیز بر اثر كاهش كشساني پوست به وجود می آیند

درمان با روش های ليفتينگ و ابرو چروک‌های ديناميك را درمان نمی‌كنند.

تزريق بوتاكس خط لبخند افتاده را میتواند درمان نماید .

بوتاکس جهت زیبایی چگونه عمل می کند؟

بوتاکس جهت زیبایی چگونه عمل می کند؟

بوتاکس از طریق بلوک ایمپالس عصبی کمک به کاهش حرکت های عضلانی میکند وبه همین ترتیب سطح پوست به مرور زمان صاف و از بین میرود.

با تزریق بوتاکس به ماهيچه هاي ايجاد چين و چروك میتوانید کمک به از بین بردن چین و چروک صورت خود نمایید و زیبایی دوچندانی برای خود داشته باشید . برای تزريق بوتاكس نيازي به بيهوش کردن بیمار وجود ندارد

نکاتی که باید برای تزریق بوتاکس رعایت نمایید

نکاتی که باید برای تزریق بوتاکس رعایت نمایید

در زمانی که از تزریق بوتاکس و برای از بین بردن چین و جروک ها استفاده کردید باید

از مصرف سیگار و مواد مخدر جلوگیری نمایید

پس از تزریق بوتاکس در معرض مستقیم نور افتاب قرارنگیرید

يك هفته قبل هیچ گونه مشروبات الكلی را مورد استفاده قرار ندهید.

اگر پس از تزريق بوتاكس كبودی مشاهده کردید آسپرين و داروهای مشابه را مصرف نکنید.

بوتاكس تنها به منظور زيبایی و رفع چین و چروک مورد استفاده قرار نمیگیرد بلکه برای درمان اسپاسم ماهيچه ، پرش پلک ، اسپاسم ماهيچه های گردن ، انقباض و تیک گردن ، لوچی شديد چشم ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

بوتاکس توسط FDAتایید شده است زیرا که این نوع درمان بدون نیاز به جراحی با کمترین تهاجم و عوارض میتواند به درمان بیمار کمک کند.

برای تزریق بوتاکس و یا میتوانید به کلینیک زیبایی رویا مراجعه نمایید تا در کمترین زمان ممکن به نحو تحسنت به نتیجه ی مطلوبی دست بیاید.

تزریق بوتاکس توسط زشکان کاملا بی خطر است و جای هیچ گونه نگرانی برای افراد وجود ندارد بنابراین میتوانید با تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی رویا به اهداف خود توسط پزشکان دست بیابید.

بوتاکس زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد و چین و جروک ها را از بین میبرد بنابراین پزشکان میتوانند با تشخیص میزان و نوع تزریق بوتاکس برای صورت به صورت کاملا طبیعی بدون از بین بردن نما و ظاهر طبیعی صورت و بدون عوارض بد چین و چروک ها را برطرف سازند.

همانطور که قبلا نیز گفته شدربوتاکس چین و چروک های دینامیکی را به صورت کامل از بین می بردو برای از بین بردن چین و چروک های عمیق تر که استاتیک نامیده میشوند میتوانید از تزریق یا فیلرها استفاده نمایید.

تزریق برای صــاف کردن چین های عمیق دو طرف دهان، از بیـن بردن خط اخم، برجسته کردن گونه و حجم دادن به لب است تزریق های هیالورونیک ماندگاری بالایی دارند این حساسیت و آلرژی ایجاد نمی کنـد. و در زیر پوست حرکت و ریزش ندارند.

تزریق چربی(لیپوترانسفر) چگونه است؟

در این روش سلولهای چربی نواحـی پهلو و شکم بیمار را خارج کرده و سلولهای زنده چربی را از آن جدا میکنند و از آنها برای

حجم دادن قسمتی از بـدن یا قسمتی از صـورت، و یا پر کـردن نقـص های پوسـتی و در اکثر موارد به منظور جوان سازی صورت مورد استفاده قرار میگیرند، و در نواحی مورد نظر تزریق می کنند