لیزر مو زائد نوجوانان

لیزر موهای زائد نوجوانان

لیزر موهای زائد نوجوانان امکان پذیر میباشد اما باید دقت داشته باشید که نوجوان از سن بلوغ گذشته باشد و تغییر هرمونی نداشته باشد بهترین راه برای تشخیص زمان مناسب برای لیزر برای نوجوانان مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو میباشد به همین ترتیب میتوانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو و مشاوره با دکتر ادریس ایمانی اطلاعات لازم را کسب نموده و در این زمینه موفقیت کسب نمایید . برای انجام لیزر در کمترین زمان ممکن با بهترین دستگاه میتوانید با ما در ارتباط باشید و کلیه ی مراحل لیزر را به متخصصین ما بسپارید .

آیا لیزر برای نوجوانان مضر است؟

آیا لیزر برای نوجوانان مضر است؟

در واقع لیزر برای نوجوانان ضرر و یا عوارضی نخواهد داشت و تا کنون عوارض و خطراتی از لیزر مشاهده نشده است و همه ی افرادی که از لیزر رضایت داشته اند توانسته اند با حذف موهای زائد خود احساس مطلوب و آرامش بیشتری داشته باشند . با انجام لیزر به صورت دائمی و بهترین عملکرد بدون درد و عوارض میتوانید برای همیشه احساس راحتی را تجربه کنید و برای همیشه زیبا باشید و از پوست خود محافظت کنید .

مزایای لیزر موهای زائد نوجوانان

لیزر برای همهی افراد داری مزایای فوق العاده ای است و احساس آرامش و پاکیزگی را برای افراد به ارمغان خواهد آورد با این وجود افردای که از روش های مختلف اصلاحی خسته شده اند و درد و زمان زیادی باید صرف موهای زائد خود نمایند هرچه زود تر برای لیزر اقدام کنند احساس مطلوب و آرامش بیشتری خواهند داشت زیرا که اثر لیزر دائمی است و پس از اتمام 8 جلسه دیگر اثری از مو زائد مشاهده نمیشود و اگر لیزر را در نوجوانی انجام دهید برای همیشه احساس مطلوب و رضایت خواهید داشت و در این راستا میتوانید زمان بیشتری از حذف موهای زائد خود استفاده نمایید و از درد و احتمال زخم شدن با روش های دیگر خلاص شوید .

مزایای لیزر موهای زائد نوجوانان

مراحل لیزر موهای زائد نوجوانان

لیزر با روش های پزشکی سساخته شده است به گونه ای مو در طی 3 مرحله طول عمر دارد (رشد-استراحت-ریزش) افراد در دوره یرشد مو باید با دستگاه لیزر اقدام به حذف موهای زائد با اشعه و گرما تولید شده نمایند پس از اتمام جلسه ی اول پس از دو هفته شاهد ریزش موها خواهد شد و دوره ی استراحت مو فرا میرسد که دیگر مو رشد نخواهد بنابراین این پرسه باید به تعداد 8 تا 10 جلسه ادامه یابد تا تمام مو ها و یا حداقل 90 درصد موها به دوره ی ریزش و سپس استراحت برسند .

مراحل لیزر موهای زائد نوجوانان

لیزر برای نوجوانان

لیزر برای نوجوانان میتواند مناسب باشد زیرا که نوجوانی و جوانی افراد میتوانند با حذف موهای زائد خود در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایند و در این راستا به موفقیت دست بیابند . کلینیک زیبایی در خصوص لیزر موهای اضافی در هر قسمت بدن میتواند با تخفیفات ویژه و قیمت های استثنایی شما عزیزان را راهنمایی نماید. با کلینیک زیبایی تحقق زیبایی شما امکان پذیر خواهد بود بنابراین با ما در تماس باشید .

لیزر برای نوجوانان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *